No image

09 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen BULAŞICI HASTALIKLAR ÜST KURULU kararlarına istinaden tenis antrenmanları ve faaliyetleri covid-19 önlemlerini uygulayarak yapılacaktır. Buna göre;

            GMBTK ERSOY BİRKAN 12-16 YAŞ ANI TURNUVASI seyircisiz, mesafeli ve GMBTK tarafından Covid-19 önlemlerinin azami uygulanacağı şekilde devam edecektir. Turnuva sonunda kupa töreni gerçekleşmeyeceğinden dolayı ödül alacak sporcular Turnuva sonunda ödüllerini GMBTK den veya daha sonra Federasyondan alabilecekler.

11-12 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan GMBTK HASAN GÜRAY 8 YAŞ ANI TURNUVASI iptal edilmiştir. 

Kulüplerde gerçekleşecek antrenmanların da ayni şekilde seyircisiz, mesafeli sahada en fazla 4 oyuncunun bulunacağı şekilde ve Covid-19 önlemlerine azami dikkat ederek devam edilmesine karar verilmiştir. 4 kişiden fazla olan Grup dersleri kapatılacaktır.

15 Eylül 2020 de yapılması planlanan GTK 13+ BÜYÜKLER ve SENİOR Turnuvası ile GTK 9-10-14 YAŞ TURNUVASI 01 Ekim 2020 den sonraki bir tarihe ertelenmesine karar verilmiştir.

Federasyon tesislerini kullanacak sporcuların ve kulüplerin, idari amirden randevu almaları gerekmektedir.

01 Ekim 2020 tarihine kadar gerekli görülmesi durumunda KKTF Yönetim Kurulu tarafından yeniden değerlendirme yapılacaktır.

Bilgilerinize.

 

                                                                            

                                                                            KUZEY KIBRIS TENİS FEDERASYONU

                                                                                          YÖNETİM KURULU

Tags

Share Now

About Author

Related Post