No image

2017 Yılı içerisinde yapılan turnuvalarda başarılı olan oyuncuların katıldığı turnuva olan Yusuf Yönlüer Masterler Turnuvası tamamlandı.Oynanan final maçlarının ardından yapılan ödül töreninde  KKTF Başkanı Rağıb Ratib,KKTF As Başkanı Sercan Erozan, KKTF Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Gazioğlu ve Hüseyin Kansu,Gönyeli Tenis Kulübü Başkanı Hülya Akbil, Lefkoşa Şehir Kulübü Başkanı Özge Samioğlu, Gazi Mağusa Belediyesi Tenis Kulübü As Başkanı Selen Baybars,Tenis Federasyonu Eski Başkanı Saffet Barutçu, Gönyeli Tenis Kulübü Eski Başkanı Erel Yeşilada ve Merhum Yusuf Yönlüer’in eşi Ayşe Yönlüer tarafından başarılı olan oyunculara ödülleri takdim edildi.

Kategorilerinde Şampiyon olan oyuncular:

9 Yaş Kızlar Şampiyonu Özgül Şah

9 Yaş Erkekler Şampiyonu Aren Baybars

10 Yaş Kızlar Şampiyonu Tansel Şık

10 Yaş Erkekler Şampiyonu Aren Baybars

12 Yaş Kızlar Şampiyonu Tansel Şık

12 Yaş Erkekler Şampiyonu Doruk Varoğlu

14 Yaş Kızlar Şampiyonu Meril Sonakın

14 Yaş Erkekler Şampiyonu Derin Samioğlu

16 Yaş Kızlar Şampiyonu Meril Sonakın

16 Yaş Erkekler Şampiyonu Celal Konuklu

18 Yaş Kızlar Şampiyonu Şengül Tilki

18 Yaş Erkekler Şampiyonu Şevki Öksüzoğulları

Günlük maç sonuçları için tıklayınız

Masterler Fikstürleri ve sonuçlarını görmek için tıklayınız

2017 Puanlı Yusuf YÖNLÜER Masterler turnuvasında yapılan başvurular sonucunda ilk 8’de mücadele hakkı kazanan oyuncular belli oldu..

KKTF PUANLI YUSUF YÖNLÜER MASTERLER TURNUVASI İTİRAZ SÜRESİ SONRASI KATILIM LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu, 2017 Yusuf Yönlüer Masterler (İlk 8) Turnuvası 30 Ekim-11 Kasım 2017 tarihleri arasında Gönyeli Tenis Kulübünde düzenleniyor.

Milli takım ve Gönyeli Tenis Kulübü başarılı antrenörlerinden merhum Yusuf Hocamızın adını taşıyan Masterler turnuvası adı altında bu yıl üçüncüsü yapılacak olan turnuvaya, 2017 yılı içerisindeki turnuvalarda oyuncuların topladığı puan sıralamasına göre ilk 8 sporcunun mücadele edeceği 9-10-12-14-16-18 kız ve erkek yaş gruplarının katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Masterler turnuvası,2017 yılı içerisinde yapılan klasman turnuvalarında toplanan puanların sonrasında oluşan sıralama sonucunda ilk 8 de yer alan sporcuların katılımının öncelikli olduğu turnuvalardır. Kayıt süresi boyunca tüm sporcular turnuvaya kayıt yapabilirler. Kayıt süresi
tamamlandığında puanı en yüksek 8 sporcu alınarak isimler belirlenir ve KKTF web sayfasından açıklanır. Puanların eşitliği halinde sırasıyla; kazanılan birincilik, ikincilik derecelerinin fazlalığına bakılarak 8 sporcu belirlenir. Eşitliğin devam etmesi durumunda yaşı daha küçük olan sporcuya(yıl/ay/gün) öncelik verilir. Bununda eşit olması durumunda turnuvaya ilk kayıt yapan sporcu turnuvaya alınır.

Sporcular turnuvaya en fazla 2 kategoride kayıt yaptırabilecekler.Turnuvaya son kayıt 26 Ekim 2017 Perşembe saat 23.59’a kadar olup katılım listesi 27 Ekim 2017 Cuma günü saat 00.30’da web sayfamızdan açıklanacaktır.Katılım Listesine itirazlar 27 Ekim 2017 Cuma günü saat 19.00’a kadar olacaktır.İtirazlar için  kktf.kayit@gmail.com yazılı olarak yapılması gerekmektedir.İtiraz süresinden sonra veya yazılı yapılmayan itirazlar geçeresiz sayılır.

Turnuva kura çekimi 28 Ekim 2017 Cumartesi saat 12.00’de GTK tesislerinde yapılacaktır.

Turnuva Başhakemi olarak Murat YİĞİT görevlendirilmiştir.

İletişim   0 548 845 8911

 

2017 Puanlı Yusuf Yönlüer Masterler  9-10-12-14-16-18 yaş turnuvası 2017 talimatı için tıklayınız

2017 Puanlı Yusuf Yönlüer Masterler turnuvasına kayıt yaptırmak için tıklayınız

 

 

 

 

 

Tags

Share Now

About Author

Related Post