No image

KKTF Lefkoşa Şehir KULÜBÜ TENIS TURNUVASI
DERECEYE GIRENLER BELIRLENDI
1. 12 Yaş kIzlar birincisi: Tu?çe Tu?cu
2. 12 Yaş kIzlar ikincisi: Melin ÖnkaYaş
3. 12 Yaş kIzlar üçüncüsü: Saadet Aktu?lu
4. 12 Yaş kIzlar dördüncüsü: AygüLŞKarakeçi

1. 12 Yaş erkekler birincisi: CelaLŞKonuklu
2. 12 Yaş erkekler ikincisi:Necati Ince
3. 12 Yaş erkekler YaşI finalistleri: Mert Altay, Mustafa Arifo?lu

1. 14 Yaş KIzlar birincisi: Bikem Türker
2. 14 Yaş kIzlar ikincisi: Tanem YaşkIç
3. 14 Yaş kIzlar YaşI finalistleri: Sude Akta?, Gizem Gezer

1. 14 Yaş erkekler birincisi: Zeka Ba?el
2. 14 Yaş erkekler ikincisi: Ayberk Bilir
3. 14 Yaş erkekler YaşI finalistleri: Mustafa Zorba, ?evki Öksüzo?lu

1. 16-18 Yaş kIzlar birincisi: Suzan Pakan
2. 16-18 Yaş kIzlar ikincisi: AçelYaşÖzbo?nak
3. 16-18 Yaş kIzlar Üçüncüsü: Özay Barutcu

1. 16-18 Yaş erkekler birincisi: Kemal Türker
2. 16-18 Yaş erkekler ikincisi: Yenal Esenel
3. 16-18 Yaş erkekler YaşI finalistleri: Rasim Ülker, Saner Aniz

1. 8 Yaş kIrmIzI grup birincisi: Mustafa Efe SarIba?
2. 8 Yaş kIrmIzI grup ikincisi: Emre Dilaver
3. 8 Yaş kIrmIzI grup üçüncüsü: Melis Mevlit
4. 8 Yaş kIrmIzI grup dördüncüsü: Ay?e Özberkan
5. 8 Yaş kIrmIzI grup çeyrek finalistleri: Eliz Dilaver
6. 8 Yaş kIrmIzI grup 3.ler 4.ler birincisi: Hasan Akmandor
7. 8 Yaş kIrmIzI grup 3.ler 4.ler ikincisi: Emre KIlIço?lu

1. 8 Yaş beYaş grup birincisi:Melisa BeYaş
2. 8 Yaş beYaş grup ikincisi: Mehmet Ali Cankat
3. 8 Yaş beYaş grup üçüncüsü:Ahmet Elmazo?lu
4. 8 Yaş beYaş grup dördüncüsü: NesiLŞKabasakal
5. 8 Yaş beYaş grup çeyrek finalistleri: Deniz Gönül
6. 8 Yaş beYaş grup 3.ler 4.ler birincisi: Arda Maydon
7. 8 Yaş beYaş grup 3.ler 4.ler ikinciler: Yusuf Gökbayrak

1. 9 Yaş erkekler birincisi: Ibrahim A?un
2. 9 Yaş erkekler ikincisi: Kubilay Imren
3. 9 Yaş erkekler üçüncüsü: YaşIn Do?asal
4. 9 Yaş erkekler dördüncüsü: Cemre Ye?il
5. 9 Yaş erkekler çeyrek finalistleri: Mehmet AkIner, Kaan Kutsay, Demir Olgun, Altay Haydar
6. 9 Yaş erkekler 3.ler 4.ler birincisi: BarI? Ökçün
7. 9 Yaş erkekler 3.ler 4.ler ikincisi: Behzat Süzal

1. 9 Yaş kIzlar birincisi: Azra YaşkIç
2. 9 Yaş kIzlar ikinci: Meril SonakIn
3. 9 Yaş kIzlar üçüncüsü: Sahil Uluca
4. 9 Yaş kIzlar dördüncüsü: Yaşen Nurkoç
5. 9 Yaş kIzlar çeyrek finalistleri: Ceren YIlmaz, Azra Yüceer
6. 9 Yaş kIzlar 3.ler 4.ler birincisi: Şehir Uluca
7. 9 Yaş kIzlar 3.ler 4.ler ikincisi: Sudenur Karaku?

1. 10 Yaş erkekler birincisi: Artemis ArIburun
2. 10 Yaş erkekler ikincisi: Barkan Uzun
3. 10 Yaş erkekler üçüncüsü: Enes Irgare
4. 10 Yaş erkekler dördüncüsü: Berkecan Ekinci
5. 10 Yaş erkekler çeyrek finalistleri: Kaan ArkIn, Kuday Elmazo?lu
6. 10 Yaş erkekler 3.ler 4.ler birincisi: Berk AlI?kan
7. 10 Yaş erkekler 3.ler 4.ler ikincisi: Erin Ilin

1. 10 Yaş kIzlar birincisi: Fatma Kayol
2. 10 Yaş kIzlar ikincisi: Nergis Menemenci
3. 10 Yaş kIzlar üçüncüsü: AsYaşKoçak
4. 10 Yaş kIzlar dördüncüsü: Izem Civisilli
5. 10 Yaş kIzlar çeyrek finalistleri: ?ara Boranhan, Gül?en Dedeo?lu
6. 10 Yaş kIzlar 3.ler 4.ler birincisi: Esra FIndIko?lu,
7. 10 Yaş kIzlar 3.ler 4.ler ikincisi: Ilayda Aksüt

 

Haber oluşturulma tarihi : 2013/02/18

Tags

Share Now

About Author

Related Post