No image

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Uluslararası Tenis Semineri 12, 14 Mart 2021 tarihleri arasında Google meet üzerinden online olarak yapılacaktır.

 

Düzenlenecek olan Uluslararası Tenis Seminerinde konuşmacı olan antrenörler 12 Mart 2021 Cuma saat 20:00 da Polonyalı spor bilimcisi ve tenis uzmanı Piotr Unierzyski modern antrenman metotları konusunda seminer verecek.

13 Mart Cumartesi saat 19:00 da Eski Dünya 1 Numarası Andy Murray ve Çiftler kategorisinde eski dünya 1 numarası Jamie Murray ın annesi İskoç Antrenör Judy Murray ile Emma Doyle moderatörlüğünde soru cevap şeklinde bir seminer yapılacaktır. Judy Murray hem bir anne olarak profesyonel alanda nasıl davrandığını hem de bir antrenör olarak neler yaptığını bu süreci nasıl geçirdiklerini ve merak ettiğimiz her şeyi bizimle bu seminerde paylaşacak.

14 Mart 2021 Pazar saat 18:00-20:30 saatleri arasında Avusturalyalı Performans Antrenörü ve Ted x Konuşmacısı Emma Doyle 10 yaş altı tenis: Bölgeler oyunu ve 10 yaş üzeri turnuva hazırlık antrenmanı konuları hakkında seminer verecek. Saat 20:00-20:30 arasında ise seminer katılımcıları ile soru cevap şeklinde seminer son bulacak.                

 

KKTF Uluslararası Tenis Seminerine Katlım Ücretleri aşağıdaki gibidir;

Kulüp paket ücreti: 1500 TL

Bireysel katılım ücreti: 300 TL

Not: Seminer sonunda dijital imzalı belgeler tüm katılımcılara verilecektir. (Paket alan kulüplerden 5 kişiye kadar verilen isimlere belge verilecek, 5 kişiden sonra her belge için 100 TL alınacaktır.)

 

Kayıtlar için; info@kktf.org adresine mail veya 0533 852 5583 ile 0542 856 0344 Whatsapp numarasına isim, soyisim, whatsapp numarası ve email adresinizi göndermeniz gerekmektedir. Ön kaydınız yapıldıktan sonra ödeme yapmanız için size link gönderilecektir. Gönderilen link üzerinden veya nakit olarak yapacağınız ödemenin ardından kaydınız onaylanacaktır.

 

              

                                                                            KUZEY KIBRIS TENİS FEDERASYONU

                                                                                         YÖNETİM KURULU

Tags

Share Now

About Author

Related Post