No image

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu, GMB Tenis Kulübü kortlarInda Edip ELŞKtronik sponsorluğunda düzenlenen KKTF 8-9-10 Yaş KupasI-6, 5-13 Eylül 2015 tarihleri arasInda oynanmasI gerekirken ülkemizi saran toz bulutu nedeniyle 12-13 Eylül 2015 tarihinde 8 Yaş ve 18 Eylül 2015 tarihinde oynanan 9-10 Yaş final maçlarI ile sona erdi. KalabaLŞK bir seyirci toplulu?unun izledi?i ve miniklerin tenis severlere çeki?meli maçlar izlettirdi?i maçlar sonunda ödül töreninde konu?an Kulüp Ba?kanI Cahit Kasabo?lu tüm çocuklarI tebrik ederken turnuva sponsoru Edip ELŞKtronik direktörü Sn.Ay?e Edip’e ve turnuva sonunda kokteyl düzenleyen Ekor’a te?ekkür pLŞKeti verdi.Turnuva ba? hakemli?ini Ça?lar Izkan’ In YaştI?I turnuvada kupa-madalYaşkatIlIm belgesi, miniklere Foto Özay ve GMB Tenis Kulübü tarafIndan turnuva anIsI olarak hazIrlanan ödül ve hediyeleri GMB Meclis Üyesi Ahmet Öztenay,KKTF As Ba?kanI Ahmet Sava? Örek,turnuva sponsoru Edip ELŞKtronik direktörü Ay?e Edip,Gönyeli Tenis Kulübü Yöneticisi YIlmaz Akba?,Kulüp Ba?kanI Cahit Kasabo?lu,As Ba?kanI Gökhan Gazio?lu,Kulüp Yöneticileri Selen Baybars,Hasan Güray,Metin Ülker,Fuat Toptemel,Ertunç Mevlit,ArkIn Köseo?lu tarafIndan verilirken miniklerin tören sonrasI e?lencesi geç vakitlere kadar sürdü.

Ek’te turnuvada oynanan tüm maçlarIn skorlarInI görebilirsiniz..

8 Yaş BeYaş Grubu Birincisi Re?at KaramanlI

8 Yaş BeYaş Grubu Ikincisi Toprak Altunta?

8 Yaş BeYaş Grubu YaşIfinalist Aren Baybars

8 Yaş BeYaş Grubu YaşIfinalist Şehir Teksu

8 Yaş BeYaş Grubu Çeyrek Finalisti Yaşmur Kurt ve Hasan Sonder

8 Yaş KIrmIzI Grubu Birincisi Ekin Karasu

8 Yaş KIrmIzI Grubu Ikincisi Akay Ali Sa?kanat

8 Yaş KIrmIzI Grubu YaşIfinalist Mustafa Betmezo?lu

8 Yaş KIrmIzI Grubu YaşIfinalist Irmak Teksu

8 Yaş KIrmIzI Grubu Çeyrek Finalist Şehir Erkut

8 Yaş 3-4 ler Grubu Birincisi CemaLŞKonuklu

8 Yaş 3-4 ler Grubu Ikincisi Nidai Aksay

8 Yaş 3-4 ler Grubu YaşIfinalist Beren Emirzadeo?lularI

8 Yaş 3-4 ler Grubu YaşIfinalist Önder Aksay

9 Yaş KIzlar

1.Nadir ÇInarlIlI

2.Kayra Yüceer

3.Sonay Gazio?lu

4.Ay?e Özberkan

9 Yaş Erkek

1.Arda Ilhan

2.Ege Kurt

3.Batur Evre

4.Arda Atakol

10 Yaş KIz

1.Melis Mevlit

2.Melisa BeYaş

YaşIfinalist Sevim Akba?

YaşIfinalist Sümer TuzlalI

10 Yaş KIz 3-4 ler Grubu

1.Eliz Dilaver

2.SIla Gözütok

10 Yaş Erkek BeYaş Grup

1.Doğuk Varo?lu

2.Mehmet Can

YaşIfinalist Derin Öcal

YaşIfinalist Demir Olgun

10 Yaş Erkek KIrmIzI Grup

1.Hasan Akmandor

2.Emre Dilaver

YaşIfinalist Vedat Esenda?

YaşIfinalist Ahmet Elmazo?lu

10 Yaş Erkek 3-4 ler Grubu

1.Gökhun Gazio?lu

2.Turgay HIdIro?lu

Ek’te turnuvada oynanan tüm maçlarIn skorlarInI görebilirsiniz..

 

Haber oluşturulma tarihi : 2015/09/19

Tags

Share Now

About Author

Related Post