No image

KKTF CİDDİ HOME 2018-2019 TENİS LİGİNDE GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETTİ…

KUZEY KIBRIS TENİS FEDERASYONU tarafından organize edilen CİDDİ HOME 2018-2019 TENİS LİGİ, 12.haftasında Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü (GMBTK) ligin ikinci sırasındaki Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 7-2 lik skorla yenerek  KKTF CİDDİ HOME 2018-2019 Tenis Liginin bitimine 2 hafta kala Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü Şampiyonluğunu ilan etti.

Ligin 1. ve 2. Sırasındaki iki takımın karşılaşmasında Celal Konuklu ve Kemal Türker maçı ile Nika Ternuscokova – Alina Balashenko arasındaki karşılaşmalar BRT SPOR HD2 ekranından canlı yayınlandı. Teniste yıllar sonra gerçekleşen canlı yayın tenis severler tarafından büyük beğeni topladı.

Ligin 12.haftasında diğer çekişmeli mücadelesi Lefkoşa Şehir Kulübü kortlarında Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) – Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) arasında oynandı. Ligin 2.sırasını etkileyen bu karşılaşmadan Lefkoşa Şehir Kulübü çok çekişmeli ve heyecanlı maçların ardından 4-1 geriden gelerek rakibine 5-4 lük üstünlük sağladı. Ligin 2.sırası son hafta oynanacak Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) – Lefkoşa Şehir Kulübü (LŞK) maçı ile belirlenecek.

Haftanın bir diğer karşılaşmasında ise Girne Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında, Girne Belediyesi Tenis Kulübü (GBTK) – Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) arasında oynanan karşılaşmayı ev sahibi 6-3 lük skorla kazanmayı bildi.

Tags

Share Now

About Author

Related Post