No image

 

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu olarak 2017 yılının mart ayında Kıbrıs Bilişim Yazılım Şirketi ile web sayfası düzenleme ve E-KKTF olarak adlandırdığımız turnuva otomasyon sistemi anlaşması yapılmıştır.

e-KKTF’ de turnuvalara online kayıt, turnuva duyuruları, lisans başvurusu ve yenilemeleri, transferler, otomatik puanlama sistemi, oyuncuların maç arşivleri ve bunun gibi birçok modülün bulunduğu zengin bir sistem geliştirilmiştir.

Bugüne kadar lisans çıkarmış olan oyuncuların kullanıcı adı ve geçici şifreleri ilgili kulüplerine gönderilmiştir. Sistem bugünden itibaren aktif halde olup www.kktf.org adresinden e-KKTF’ye giriş yapılabilmektedir.

Ferdi lisanslı oyuncuların info@kktf.org adresine başvurması gerekmektedir. Oyuncu eğer 18 yaşından küçük ise velisi aracılığı ile başvuru yapması gerekmektedir.

1 Aralık 2017 Cuma günü Girne Belediyesi Tenis Kulübü’nde yapılacak olan ve son kayıtın 29 Kasım 2017 saat 23.59’a kadar olacağı Büyükler Klasman turnuvasına kayıtlar e-KKTF ’den yapılacaktır.

Saygılarımızla,

                                                                  

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu

Tags

Share Now

About Author

Related Post